Naslovnica Događanja Projekt „Naša mala knjižnica“
Projekt „Naša mala knjižnica“ PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 06 Svibanj 2021 00:00

Projekt „Naša mala knjižnica“

U listopadu 2020. započeli smo s provođenjem projekta „Naša mala knjižnica“ u školskoj godini 2020./21.  Sudjelovali su učenici raznih odgojno-obrazovnih skupina sa svojim učiteljicama edukacijskim rehabilitatorima Irenom Fuštin, Ivanom Birsa, Darijom Švorinić, Davorkom Nola Morović, Marijom Dokoza i knjižničarka Danijela Petani.

Unatoč preprekama zbog pandemije, projekt je ipak proveden. Čitana su djela: Kako prestrašiti čudovište, Ljekarnik Miško, Mamin zmaj, Pripovijest o mišu koji nije imao sanjke, Pe pita o nebu i Kiosk. Sve nabrojano su vrhunska djela s ilustracijama rađenim prema umjetničkim standardima. Nakon čitanja rješavane su kreativne knjižice, dramatizirale su se priče, a napravljen je i čitateljski vlakić.