Naslovnica Događanja Održan humanitarni maskenbal Rotary Cluba Zadar
Održan humanitarni maskenbal Rotary Cluba Zadar PDF Ispis E-mail
Utorak, 05 Ožujak 2019 00:00

Održan humanitarni maskenbal Rotary Cluba Zadar

U Arsenalu je, 2.ožujka 2019., održan tradicionalni humanitarni maskenbal u organizaciji Rotary Cluba. Ova hvalevrijedna akcija ostvarena je iznimnim zalaganjem dr. Nikoline Basioli i dr. Damira Dekortija, ali i drugih uvaženih članova Rotary kluba koji su odlučili da se sav prihod od prodanih ulaznica donira našoj OŠ Voštarnica-Zadar.

Događaj je privukao brojna poznata lica iz našeg grada koji su zahvaljujući svojim maskama na jednu noć postali netko drugi. S obzirom na to da je događaj posvećen našoj školi, i mi smo  dali smo svoj doprinos i podršku kako bismo pokazali organizatorima, javnosti i svim nazočnima koliko nam je važna dobrobit naših učenika i škole, kao i da podupiremo i poštujemo njihovu podršku i pomoć.  Na sam događaj pozvali smo i roditelje naših učenika kako bi nam pomogli u ostvarenju našeg cilja, ali i kako bismo se još bolje upoznali te zajedno družili. Cijelu večer goste su zabavljali  Zaratino band i DJ Domagoj koji su doprinijeli veseloj i nezaboravnoj atmosferi te učinili ovaj humani događaj pravom zabavom pod maskama.

Ovim putem još jednom želimo iskazati veliku zahvalnost organizatorima te svim uzvanicima, a posebno roditeljima naših učenika koji su se rado odazvali našem pozivu te tako pokazali da se naši interesi isprepliću te da zajedno koračamo prema ostvarenju istog cilja.