Naslovnica Događanja Učenička zadruga Mocire na prijemu učeničkih zadruga osnovnih škola Grada Zadra
Učenička zadruga Mocire na prijemu učeničkih zadruga osnovnih škola Grada Zadra PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 20 Prosinac 2018 00:00

Učenička zadruga Mocire na prijemu učeničkih zadruga osnovnih škola Grada ZadraUčenička zadruga Mocire sudjelovala je, uz učeničke zadruge „Mlade ruke“ – OŠ Petra Preradovića, „Arbanasi“ – OŠ Krune Krstića, „Điran“ – OŠ Šime Budinića, „Maraška“ – OŠ Bartula Kašića, na Diplomatskom sajmu u Budimpešti 2. prosinca 2018.

Ovo sudjelovanje bilo je povod da se, 13. prosinca 2018., održi prijem u Maloj vijećnici Grada Zadra. Predstavnike učeničkih zadruga primio je pročelnik Upravnog odjela za odgoj i školstvo Joso Nekić. Na prijemu je ukratko prepričan sajam u Budimpešti, prenesene su nam pohvale i oduševljenja naših kolega zadrugara iz Mađarske, a dogovorena je i daljnja suradnja. Pročelnika su predstavnici zadruga upoznali s izazovima i problemima na koje zadruge nailaze tijekom školske godine.