Naslovnica Događanja Barbershop MR. RAZOR u našoj školi
Barbershop MR. RAZOR u našoj školi PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 18 Listopad 2018 00:00

mr_razor_2018Srijeda, 17. listopada 2018. u OŠ Voštarnica-Zadar bio je sve, samo ne - običan školski dan. Bilježnice i radne listove na školskim klupama zamijenili su fenovi, mašinice za brijanje, češljevi, škare, gelovi i lakovi za kosu.

Današnja nastavna jedinica: Nove frizure za sve! Škola je, zahvaljujući dobroj volji Ivana Miškovića, vlasnika MR. RAZOR Barbershopa i njegovih djelatnika, postala frizerski salon na jedan dan. Sedam majstora frizera i frizerki šišali su naše učenike i uljepšali učenice svečanim frizurama. Iako je uzbuđenje bilo veliko u dugom redu djece pred salonom, svi su mirno dočekali svoj red na stolici. Uz pjesmu i zabavu, veliko strpljenje i spretne ruke frizera nacrtale su široki osmijeh na mnoga dječja lica. Kad su fenovi i mašinice utihnuli, učenike su darovali majicama i sve okrunili zajedničkim fotografijama. Učenici su dobili nove frizure i majice, a frizeri napustili školu bogatiji za - još jedno svojih ruku djelo - komadić dječje sreće.

Nas šiša MR. RAZOR Barbershop Zadar. A tko vas šiša?