Naslovnica Događanja Druženje na Vrani
Druženje na Vrani PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 07 Lipanj 2018 00:00

Druženje na VraniI ove godine učenici, roditelji i djelatnici OŠ Voštarnica- Zadar, 28. svibnja 2018., posjetili su Vranu, mjesto u općini Pakoštane. U prekrasnom dvorištu svetišta sv. Nediljice proveli smo ugodno prijepodne u druženju i šetnji.

Učiteljice Tjelesnog i zdravstvenog odgoja te Kineziterapije osmislile su zabavnu štafetnu igru nošenja medicinke od 1 kg u kojoj su sudjelovali učenci. Nekim su učenicima pomagali roditelji ili djelatnici škole pa je štafetna igra bila još uzbudljivija i veselija. Učiteljice su, prije same štafete, zagrijale sve učenike općepripremnim vježbama bez rekvizita kako bi rezultati štafete bili što bolji. Kako bi bilo još zabavnije, učiteljice su učenike podijelile u tri skupine po tri grupe. Svaka je grupa imala svoje ime. U prvoj skupini natjecali su se “Jugo”, “Brzi Gonzales” i “Hrvatska” ( učenici iz PO u Benkovcu),a pobjeda je otišla učenicima iz Benkovca. U drugoj skupini natjecali su se “Žestoki”, “Irenini” i “Tornado”, a “Žestoki” su odnijeli pobjedu. “Bura”, “Žuri polako” i “Optimisti” natjecali su se u trećoj skupini, a pobijedila je “Bura”. Bilo je radosti i veselja, glasnog navijanja i pljeskanja. Druženje se nastavilo na predivnoj livadi pokraj svetišta gdje su se učenici, roditelji, ravnateljica i ostali djelatnici škole imali priliku družiti i bolje upoznati, što je bio i cilj izleta.