Naslovnica Događanja Održan Dan otvorenih vrata OŠ Voštarnica-Zadar za stručne suradnike osnovnih škola Zadarske županije
Održan Dan otvorenih vrata OŠ Voštarnica-Zadar za stručne suradnike osnovnih škola Zadarske županije PDF Ispis E-mail
Utorak, 05 Lipanj 2018 00:00

Dan otvorenih vrataU srijedu, 30. svibnja 2018., u našoj je školi upriličen Dan otvorenih vrata za stručne suradnike osnovnih škola Zadarske županije. Namjera je bila upoznati stručne suradnike psihologe i edukatore-rehabilitatore s ponudom Škole našim učenicima i smjerom njenog daljnjeg razvoja.

Program je uključivao obilazak škole, prezentaciju različitih metoda konkretnog rada s učenicima u nastavi, upoznavanje s projektom nove školske zgrade, prezentaciju inovativnih metoda rada (Senzorna integracija, TEACH, PECS, Asisitivna tehnologija). Prezentiran je i 10. broj školskog lista “Mendula”. Susret je završen zajedničkim druženjem i domjenkom.