Naslovnica Događanja Nastavak suradnje sa Sveučilištem u Zadru i Rotary klubom Zadar
Nastavak suradnje sa Sveučilištem u Zadru i Rotary klubom Zadar PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 21 Svibanj 2018 00:00

Jutarnji trening s KK ZadarNakon posjeta početkom godine, ponovo su nas, 8. svibnja 2018., svojim dolaskom počastili predstavnik Rotary kluba Zadar i ravnatelj Pomorske škole Svetko Perković, dipl. ing. te studentice druge i treće godine Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja Sveučilišta u Zadru s nastavnicima doc. dr. sc. Katarinom Ivon, izv. prof. dr. sc. Smiljanom Zrilić i prof. dr. sc. Robertom Bacaljom.

Kao i prošli put, donirane su nam taktilne slikovnice koje su prilagođene učenicima s teškoćama. Studentice su kroz kolegij Dječje književnosti radile na projektu izrade spomenutih slikovnica, a materijal za izradu financirao je Rotary klub Zadar. Također, Sveučilište u Zadru je omogućilo za naše djelatnike pet gratis praktičnih edukacija o učinkovitom korištenju asistivne tehnologije „ATAAC LJETNA ŠKOLA 2018.“, s vrhunskim stručnjacima, u periodu 25. – 29. lipnja 2018., na Novom kampusu u Zadru.