ATAAC 2017

Š.R.P.

Misija i vizija

Kurikulum 2018./2019.

Plan i program 2018./2019.

Naslovnica Događanja Druženje pod maskama s učenicima OŠ Jurja Barakovića Ražanac
Druženje pod maskama s učenicima OŠ Jurja Barakovića Ražanac PDF Ispis E-mail
Srijeda, 07 Veljača 2018 00:00

Druženje pod maskama s učenicima OŠ Jurja Barakovića Ražanac

Već treću godinu zaredom nastavlja se naš projekt u kojem se družimo s učenicima OŠ Jurja Barakovića Ražanac. Učenici 4. razreda OŠ J. Barakovića, njihova učiteljica Ana Zekanović, knjižničarka Danijela Petani i učiteljica edukator-rehabilitator Marija Dokoza s učenicima iz Produženog stručnog postupka susreli su se, 7. veljače 2018., u našoj školi.

Budući da je vrijeme maškara, na druženje su svi došli maskirani. Za uljepšavanje  maškara zaslužna je učiteljica likovne kulture Martina Kalčić koja je majstorski oslikala lica učenika i učiteljica. Nakon recitacija i igrokaza koje su pripremili ražanački gosti, izrađivane su maske na kreativnoj radionici, zatim  je uslijedila zabava uz čašćenje i razmjenu poklona.

 


 

Natječaji

Vremenik pisanih provjera

za I. polugodište šk. god. 2018./2019.

Raspored primanja roditelja

Šk. god. 2018./2019.

PovezniceGrad Zadar

Zadarska županija

MZOŠ

AZOO


Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.