Naslovnica Događanja Sudjelovali smo na promociji slikovnice "Učini mali korak velikim".
Sudjelovali smo na promociji slikovnice "Učini mali korak velikim". PDF Ispis E-mail
Utorak, 20 Lipanj 2017 00:00

Sudjelovali smo na promociji slikovnice "Učini mali korak velikim".

Naši učenici su u subotu, 16. rujna 2017., sudjelovali na predstavljanju slikovnice "Učini mali korak velikim" koji je organizirala Zaklada "Hrvatska za djecu".

Svrha ove zaklade je promicanje dobrobiti osobnih i imovinskih prava djece te osnaživanje obitelji u situacijama različitih socijalnih, zdravstvenih, odgojnih i obrazovnih potreba djece. Slikovnica "Učini mali korak velikim" posebna je zbog toga što svaki njen primjerak nosi u sebi konkretne želje djece, prikazane u obliku crteža.

U zabavnom dijelu programa, naša Dramska grupa izvela je glazbeno-scenski igrokaz "Sinkronizirano plivanje", a učenik Ivan Kovačević otpjevao je pjesmu "Svjetionik" Miroslava Škore i Zagrebačkih mališana. Posebno dirljiv bio je trenutak kada je našem učeniku Svenu Nemariću ispunjena želja da dobije tortu.