Naslovnica Događanja U Gradskoj knjižnici Benkovac postavljena izložba „Krugovi VII“
U Gradskoj knjižnici Benkovac postavljena izložba „Krugovi VII“ PDF Ispis E-mail
Utorak, 20 Lipanj 2017 00:00

U Gradskoj knjižnici Benkovac postavljena izložba „Krugovi VII“

U Gradskoj knjižnici Benkovac, po sedmi put, postavljena je izložba učeničkih likovnih radova pod nazivom „Krugovi VII“.

Svečano otvaranje bilo je 7. lipnja 2017. u Multimedijalnoj dvorani. Učenici Područnog odjela OŠ Voštarnica-Zadar, koji je smješten u OŠ Benkovac, izveli su plesnu točku „Pazi, pazi sunce“ na početku svečanog otvaranja, a njihove mentorice su učiteljice rehabilitatori-edukatori Nina Jurišić i Danijela Sršen Jelavić. Otvaranju su, uz učenike OŠ Benkovac, prisustvovali i gradonačelnik Tomislav Bulić, dogradonačelnica Paulina Kulaš i pročelnik Željko Katuša. Izloženi su likovni radovi i rukotvorine od raznih materijala koje su naši vrijedni učenici izradili.