ATAAC 2017

Š.R.P.

Misija i vizija

Kurikulum 2017./2018.

Plan i program 2017./2018.

Naslovnica Događanja XI. Dan otvorenih vrata - Svečana priredba u HNK Zadar
XI. Dan otvorenih vrata - Svečana priredba u HNK Zadar PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 15 Svibanj 2017 21:02

U Hrvatskom narodnom kazalištu Zadar, obilježen je 9. svibnja 2017. godine XI. Dan otvorenih vrata OŠ Voštarnica-Zadar.

Svečana priredba sastojala se od bogatog kulturno-umjetničkog programa. Na samom početku, ravnateljica Irena Dukić održala je pozdravni govor. Uslijedila je promocija devetog broja školskog lista „Mendula“ kojeg je predstavila knjižničarka Danijela Petani. Učiteljica edukator-rehabilitator Tina Colić predstavila je video uradak Čuvajmo boje vode u čijoj su izradi, uz nju, sudjelovali učenici naše škole te učiteljice edukatori-rehabilitatori Ivana Birsa, Teuta Radas i Ana Milković, zatim profesorica Slavica Kovač i Filmska grupa iz OŠ Stanovi. Program je vodila glumica Tamara Šoletić koja je naš gost od prvog Dana otvorenih vrata. Uz učenike i učiteljice OŠ Voštarnica-Zadar, sudjelovali su i brojni gosti: Plesni studio Zadarskog plesnog ansambla s koreografkinjom Martinom Ružić, Plesni odjel Glazbene škole ''Blagoje Bersa'' s voditeljicom Sanjom Petrovski, David Ricov i školski zbor, Morena Buljanović, sestra našeg učenika Tome, s izvedbom točke suvremenog plesa, voditeljica Marijana Vukić - Perović s učenicama Škole primijenjene umjetnosti i dizajna Zadar, Udruga ''Suncokret uživo'' i učenici Gimnazije Vladimira Nazora. Nastupio je i Vokalni ansambl Rondo sastavljen od majki naših učenika i učiteljica. U aranžmanu umjetničke voditeljice Ive Mustać Klarić izveli su pjesmu „Čuvaj me„ grupe Pavel. Kraj školske priredbe uljepšali su glazbeni zvuci benda Zaratino kojem su se na pozornici priključili i naši učenici. Prigodnim domjenkom i zajedničkim druženjem u predvorju Hrvatskog narodnog kazališta završio je naš Dan otvorenih vrata.


 

Natječaji

Vremenik pisanih provjera

za II. polugodište šk. god. 2016./2017.

Raspored primanja roditelja

Šk. god. 2017./2018.

PovezniceGrad Zadar

Zadarska županija

MZOŠ

AZOO


Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.