Naslovnica Događanja Održano Županijsko stručno vijeće učitelja edukacijskih rehabilitatora
Održano Županijsko stručno vijeće učitelja edukacijskih rehabilitatora PDF Ispis E-mail
Petak, 05 Svibanj 2017 00:00

U četvrtak, 13. travnja 2017., održano je u Gradskoj knjižnici Zadar Županijsko stručno vijeće učitelja edukacijskih rehabilitatora.

Na vijeću su održana dva predavanja. Psihologinja Tina Perović održala je radionicu na temu Terapija igrom s djecom s poremećajem iz autističnog spektra. Učiteljica edukacijski rehabilitator Petra Burčul održala je predavanje na temu Vježbe fine motorike u radu s djecom s teškoćama u razvoju. Uz učitelje edukacijske rehabilitatore iz OŠ Voštarnice-Zadar, prisustvovale su kolege iz drugih zadarskih osnovnih škola.