Naslovnica Događanja Potpisan ugovor o završetku projekta izgradnje Centra Mocire, odnosno Dječjeg centra „Voštarnica“
Potpisan ugovor o završetku projekta izgradnje Centra Mocire, odnosno Dječjeg centra „Voštarnica“ PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 04 Svibanj 2017 00:00

U utorak, 11. travnja 2017., u Maloj vijećnici Grada Zadra potpisan je ugovor o završetku projekta izgradnje Centra Mocire, odnosno Dječjeg centra „Voštarnica“.

Gradonačelnik Božidar Kalmeta i ministrica demografije, obitelji, mladih i socijalne politike Nada Murganić potpisali su dodatak Ugovoru o sufinanciranju kapitalnog projekta izgradnje ovog objekta. Potpisivanju dodatka Ugovoru nazočili su i suradnici ministrice Murganić te predstavnici udruga i ustanova, budućih korisnika Centra, među kojima i ravnateljica Irena Dukić. Naglašeno je kako je ovaj projekt iznimno važan za zajednicu, odnosno djecu i odrasle kojima je potreban. Nakon potpisivanja dodatka Ugovoru, Grad Zadar naručit će izradu cjelovitog troškovnika svih potrebnih radova za završetak građevine i objaviti javni natječaj za izbor izvoditelja radova.