Naslovnica Događanja Projekt Video S – Factor
Projekt Video S – Factor PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 30 Siječanj 2017 12:45

Projekt Video S - Factor

Naša škola uključila se u projekt Video S – Factor, čiji je nositelj OŠ Milke Šobar – Nataše u Črnomlju u Sloveniji.

Projekt promovira inkluziju mladih osoba s posebnim potrebama kroz izradu video uradaka. Cilj projekta je uključivanje osoba s posebnim potrebama u projekt, sudjelovanje učenika iz redovnih škola, snimanje video uradaka, predstavljanje videa široj javnosti te razmjena iskustava. U projektu sudjeluje 14 škola za učenike s posebnim potrebama iz Slovenije, dvije iz Hrvatske te jedna iz Srbije i jedna iz Bosne i Hercegovine. Naše učiteljice su 20. siječnja 2017. u Črnomlju sudjelovale na radionici “Kako napraviti dobar video“ te dobile detaljne upute o provedbi projekta. Radnu atmosferu iskoristile su i za zimske radosti.