Naslovnica Događanja Svečana priredba u HNK Zadar
Svečana priredba u HNK Zadar PDF Ispis E-mail
Srijeda, 18 Svibanj 2016 20:02

Svečana priredba u HNK Zadar

U Hrvatskom narodnom kazalištu Zadar obilježen je 9. svibnja 2016. godine Dan otvorenih vrata OŠ Voštarnica-Zadar.

Svečana priredba sastojala se od bogatog kulturno-umjetničkog programa. Na samom početku ravnateljica Irena Dukić održala je pozdravni govor nakon kojega je uslijedila promocija osmog broja školskog lista „Mendula“. Uz učenike i učitelje OŠ Voštarnica sudjelovali su i brojni gosti: pjevačice Ivana Sutlović i Rea Matić iz televizijskog showa „TheVoice“, te Nika Uzelac iz dječje TV uspješnice „Zvjezdice“. U priredbi je također sudjelovala nastavnica suvremenog plesa Jasna Frankić Brkljačić, zatim Plesna skupina „Pokret“ iz Sukošana, Klub ritmičke gimnastike „Sirena“ iz Zadra, beatbox izvođač Ante Relja, Vokalni ansambl „Rondo“ OŠ Voštarnica- Zadar, klapa „Donat“ te bend „Scarlet Notes“. Školsku priredbu su obilježili i učenici OŠ Smiljevac, kyudo majstor Goran Blažević iz Kyudo kluba Zadar, te Škola za primijenjenu umjetnost i dizajn iz Zadra. Na kraju svečane priredbe održan je prigodni domjenak uz zajedničko druženje u predvorju Hrvatskog narodnog kazališta.