Naslovnica Događanja Održana 10. Likovna kolonija
Održana 10. Likovna kolonija PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 21 Travanj 2016 14:26

10. Likovna kolonija

U OŠ Voštarnica-Zadar, 14. i 15. travnja 2016. godine održana je deseta po redu Likovna kolonija.

Kroz dva dana u školi je boravilo ukupno 16 slikara, od kojih su neki višegodišnji sudionici kolonije, dok su drugi sudjelovali po prvi put. Na koloniji su sudjelovali sljedeći slikari: Boris Žuža, Silvijana Dražović, Ines Jurin, Zoran Debelić, Marijana Jakelić, Tomislav Košta, Dragan Jelavić, Rade Zrilić i Marija Ivoš iz Zadra, Martina Beneta zajedno sa svojim učenicama iz zadarske Škole primijenjene umjetnosti i dizajna, Mislav Hollos iz Zagreba, Darko Jovanović iz Osijeka, Željko Mucko iz Koprivnice, Dijana Jurin Marić i Cvjetana Bazina Periša iz Splita, Damir Kamenar iz Baranje. U ležernom i opuštenom ugođaju, u kojem su sudjelovali i naši učenici, protekla je još jedna Likovna kolonija u OŠ Voštarnica-Zadar.