Naslovnica Događanja Izvanredan uspjeh Dramske grupe na državnoj razini LiDraNa 2016
Izvanredan uspjeh Dramske grupe na državnoj razini LiDraNa 2016 PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 14 Travanj 2016 13:48

Učenici Dramske grupe su s mentoricama Ivanom Birsom i Anom Milković sudjelovali na državnoj smotri LiDraNo koja se održala u Šibeniku, od 4. do 6. travnja 2016.

Nastupili su u kategoriji dramsko-scenskih izraza s točkom Nijemi film. Nakon uspješne izvedbe, stručno povjerenstvo je pohvalilo njihov nastup te ih uvrstilo među najreprezentativnije točke iz svih izraza u program svečanog zatvaranja smotre. Samim odlaskom na državnu razinu Školi je iskazana velika čast, a učenici i mentorice su ponosni na ostvareni uspjeh. Predsjednik prosudbenog povjerenstva Mario Kovač je o našoj predstavi rekao: "Jedna sjajna, duhovita, šarena i prije svega neopterećena predstava. Podsjetila me na jednu anegdotu, kako iskoristiti nešto što je naizgled mana, a prednost u umjetnosti, kako promišljati realnost koja nije uvijek idealna (…) Na taj način ste vi iskoristili potencijal vaše skupine. Dali ste svakome točno ono u čemu se osjeća dobro, ugodno. Jako, jako pametno napravljena predstava!" Ovaj događaj velika je potvrda za dugogodišnji predan i kvalitetan rad učenika i mentorica.