Naslovnica Događanja Uspjeh Dramske grupe na LiDraNu 2016.
Uspjeh Dramske grupe na LiDraNu 2016. PDF Ispis E-mail
Srijeda, 16 Ožujak 2016 18:57

Dana 1. ožujka 2016. godine Dramska grupa naše škole sudjelovala je na županijskoj razini smotre Lidrano u kategoriji skupnog dramsko-scenskog stvaralaštva u Kazalištu lutaka Zadar.

Točka s kojom smo nastupali bila je Nijemi film, neverbalno kazalište. Prosudbeno povjerenstvo bilo je u sastavu: Tamara Šoletić, glumica, Jasen Boko, dramaturg i Maja Šimić, redateljica. Članovi povjerenstva pohvalili su našu točku kao dobar primjer prilagođenog kazališta koje ima sve potrebne elemente dramskog izraza. Nakon što je državni izbornik odgledao sve točke naše i Šibensko-kninske županije, odabrao je naš Nijemi film za predstavnika županije na državnoj razini. Naša dramska družina je nagrađena jednodnevnim izletom od strane povjerenstva. Državna smotra održat će se u travnju.