Naslovnica Događanja Predstava „Čarolija za Djedicu“
Predstava „Čarolija za Djedicu“ PDF Ispis E-mail
Utorak, 15 Prosinac 2015 00:00

U utorak, 8. prosinca 2015. u našoj školi je gostovalo putujuće kazalište Dječja čarobna scena iz Zagreba  s predstavom "Čarolija za Djedicu". U predstavi je djeci omiljeni lik Čupko, kojeg glumi svestrani umjetnik Zdravko Valentin te kroz predstave upoznaje djecu s glumačkom, glazbenom, lutkarskom i iluzionističkom umjetnošću.

Klaun Čupko nam je sa svojim prijateljem mađioničarom Kiki-Rikijem pokazao kako se uz puno prijateljstva, pjesme, smijeha i veselja pripremati za nadolazeće blagdane. Naučili smo kako  mađioničarskim trikovima ukrasiti božićno drvce. Na kraju nas je posjetio i sveti Nikola. Vidio je toliko dobre djece na okupu pa je morao svratiti. Zaželio nam je svima sretne nadolazeće blagdane te svako dijete razveselio poklon koji je sadržavao CD s pjesmicama koje pjeva Čupko.