Naslovnica Događanja Suradnja s Učeničkom zadrugom „Zeleni orah“ iz Skradina
Suradnja s Učeničkom zadrugom „Zeleni orah“ iz Skradina PDF Ispis E-mail
Srijeda, 28 Listopad 2015 00:00

Učenici OŠ Skradin, članovi učeničke zadruge „Zeleni orah“ sa svojim voditeljicama Livijom Markovina i Anom Bebić te ravnateljicom Dijanom Gaši  došli su u posjet našoj školi i Učeničkoj zadruzi „Mocire“.

Naši mladi zadrugari  učili su svoje nove prijatelje osnovama rada s glinom. Vrlo rado su im pokazali i ostale aktivnosti kojima se bave poput plesa, zbora i svakodnevnih školskih aktivnosti. Rastali smo se uz obećanje da ćemo se ponovo družiti. Lijepo vrijeme početkom listopada iskoristili smo za prvi posjet Skradinu kako bi nas zadrugari učeničke zadruge „Zeleni orah“ upoznali sa svim fazama rada pri obnavljanju starog namještaja. Jako su nas lijepo dočekali. Naučili smo puno značajnih stvari za naš projekt i što je najvažnije stekli nove prijatelje i jako se dobro zabavili.U sklopu suradnje s OŠ Skradin ostvareni su posjeti između učenika i voditeljice Jelene Babić te mladih zadrugara iz OŠ Skradin i voditeljice Livie Markovine.