Naslovnica Događanja Učenici naše škole osvojili 1., 2., i 3. mjesto na županijskoj razini Natječaja za likovne radove
Učenici naše škole osvojili 1., 2., i 3. mjesto na županijskoj razini Natječaja za likovne radove PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 14 Svibanj 2015 13:54

Katarina Karamarko, 1. mjesto

U četvrtak, 7. svibnja 2015. godine Državni je ured za zaštitu i spašavanje - Područni ured Zadar upriličio svečanu dodjelu nagrada na županijskoj razini Natječaja za likovne, literarne i foto radove djece i mladih na temu „Katastrofa i snaga zaštite i spašavanja“. Naši su učenici tom prigodom osvojili 1., 2. i 3. mjesto u kategoriji likovnih radova za učenike s posebnim obrazovnim potrebama.

Radovi su nastali na satovima likovne kulture pod vodstvom profesorice Ive Štefanac. Prvo mjesto osvojila je Katarina Karamarko (6. razred), drugo mjesto osvojila je Anamarija Lokin (2. razred), a  treće mjesto osvojio je Petar Jurjević (7. razred). Svečani je program, uz dječju priredbu, bio upriličen u Osnovnoj školi Šimuna Kožičića Benje u Zadru. Radovi će biti izloženi na  izložbi Državnog ureda za zaštitu i spašavanje. Velika čestitka nagrađenim učenicima!

Anamarija Lokin, 2. mjesto Petar Jurjević, 3. mjesto