Naslovnica Događanja Održana Svečana priredba u Kazalištu lutaka Zadar
Održana Svečana priredba u Kazalištu lutaka Zadar PDF Ispis E-mail
Utorak, 13 Svibanj 2014 09:16

Zbor učiteljica OŠ Voštarnica-ZadarObilježen Dan otvorenih vrata OŠ Voštarnica-Zadar

U Kazalištu lutaka Zadar održana je 7. svibnja 2014. godine Svečana priredba povodom Dana otvorenih vrata.

U bogatom kulturno – umjetničkom programu uz učenike OŠ Voštarnica-Zadar nastupili su i brojni gosti.

Učenici OŠ Starigrad, OŠ Smiljevac i OŠ Šimuna Kožića Benje izveli su svoje točke. Program su otvorili najmlađi članovi Tovareće mužike, slijedili su nastupi operne pjevačice Nele Šarić, modna revija Srednje škole za primijenjenu umjetnost i dizajn, ples na svili akrobatkinje Xiomare Ratković, nastupi KUD-ova  Sv. Donat iz Zadra i Sv. Roko iz Sv. Filipa i Jakova, pjevača Duje Stanišića i klape Kožino. Program je završio nastupom zbora učiteljica OŠ Voštarnica – Zadar.

Također je promoviran i šesti broj školskog lista „Mendula“.